Hakkımızda

Sönmez Halı Yıkama

Sönmez Halı Yıkama yılların vermiş olduğu temizlik referansı ile Antalya'nın tüm bölgelerine güvenli, titiz ve kaliteli Halı Yıkama ve Koltuk Yıkama hizmeti vermektedir...

Firmamız, piyasada henüz halı yıkama alanında yeni olan ve güncel teknolojiyi takip etmeden halı yıkama hizmeti veren firmaların aksine, yılların vermiş olduğu tecrübe ile güncel teknolojiyi takip etme yeteneğinde olan firmamız, halınızın dokusundan yapısına kadar tüm bütünlüğünü ilk günkü kalitesine döndürmeyi prensip edinmiştir.

Lara halı yıkama Konyaaltı halı yıkama Kepez halı yıkama Muratpaşa halı yıkama noktalarmız ile, Antalya'nın tüm noktalarına "Halı Yıkama" hizmeti veriyor, tüm bölgelere ait noktalarımız ile hızlı teslimat sağlıyoruz.

Sönmez Halı Yıkama, yılların tecrübesi Sönmez Temizlik Firmasına ait bir Halı Yıkama markasıdır. Sönmez TEmizlik ve Şükran temizlik referasnları ile kurduğumuz HAlı Yıkama fabrikamızda en güncel teknolojiyi kullanır ve en sağlıklı ve doğal ürünler ile halı temizliği sağlarız. Halılarınızın dokusunu ve yapısını korumaktan ziyade sizlerin ve bizlerin de sağlığını koruyarak daha kaliteli ve sağlıklı temizlik hizmeti vermeyi amaç ediniyoruz.

Kaliteli Ürün

Standartların üzerinde üretim kalitemiz ile daima en kaliteli ürünü üretiriz.

Hızlı Teslimat

Sipariş ve teslimat arasındaki süreyi en az süreye indirerek hızlı teslimat sağlarız..

%100 Müşteri Memnuniyeti

Müşterilerimiz, takip eder, üretim kaliytemizi sürekli arttırarak mutlu müşteri portföyü sağlarız.

Sönmez Halı Yıkama Hizmetlerimiz

Halı Yıkama

"Halı Yıkama" hizmetimiz ile ister düz, ister kilim, ister shagy ister ipek tüm halılarınızı en güvenilir şekilde temizleyip teslim ediyoruz.

Koltuk Yıkama

"Koltuk Yıkama" hizmetimiz ile ister yerinizde , ister yerimizde hiç bir kumaşa ve dokuya zarar vermeyen makinalarımız ile güvenli temizlik hizmeti vermekteyiz.

Perde Yıkama

"Perde Yıkama" hizmetimiz ile ister tül, ister kumaş, ister jaluzi perdelerinizi zarar veremeden, ilk günkü kalitesine gelecek şekilde temizlemekteyiz.

Döşeme Temizliği

"Döşeme temizliği" hizmetimiz ile tüm döşememeleriniz Sönmez Temizlik güvencesi ile emin ellerde.